Gwarancja jakości

Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z wykonanej strony.

Doradzimy Ci także w wyborze dodatkowych usług.

Przystępne ceny

Gwarantujemy jakość, a jednocześnie przystępną cenę. Stawki można negocjować :) I najważniejsze: dopóki strona nie spodoba Ci się w 100%, nie jesteś nam nic winien.

Doświadczenie

Mamy już ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu stron. Zaczynaliśmy od zwykłego HTMLa, teraz tworzymy strony w wielu zaawansowanych systemach. Znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie!

Łatwy kontakt

Masz dość informatyków, z którymi szybko urywa się kontakt? My odpowiadamy na maile i telefony. Gwarancja 24h, ale średni czas oczekiwania to 6h.

Miałem okazję przetestować dodatek, który potrafi bardzo wiele i jest za darmo. Nazywa się NotificationAry, a tu znajdziecie jego recenzje na Joomla Extensions

Działa bardzo prosto: po dodaniu nowej treści na stronę lub przy zmianie jakiegoś artykułu dodatek wysyła e-mail do wybranych osób z informacją na ten temat i odpowiednim linkiem. Przykład maila poniżej:

Po co taki dodatek? Przydać się może np. jeśli strona ma kilku adminów i każdy chce na bieżąco wiedzieć co inny zmienia. Lub jeśli strona jest na intranecie i chcemy informować użytkowników (pracowników) w łatwy automatyczny sposób o nowych treściach.

Od razu pojawiają się pytania: czy mail jest wysyłany przy każdej edycji artykułu? A co z artykułami nieopublikowanymi? Czy użytkownik może wyłączyć powiadomienia?

Dodatek ma bardzo wiele opcji konfiguracji.

  • Możemy ustawić wysyłanie powiadomień tylko przy tworzeniu Nowych artykułów, przy Edycji istniejących, lub dla obu wariantów jednocześnie.
  • Możemy ustawić np. że powiadomienia są wysyłane tylko dla artykułów Opublikowanych, które użytkownik może zobaczyć. 
  • Możemy ograniczyć działanie dodatku tylko dla wybranych kategorii treści, języków czy grup użytkowników. Możemy np. informować SuperUserów o zmianach jakie wprowadzają inni użytkownicy którzy mają tylko niższe uprawnienia.
  • W mailu możemy dołączyć link do wypisania się z "subskrypcji", wówczas dany adres mailowy nie będzie już otrzymywał powiadomień.
  • Oczywiście mamy duży wpływ jak wygląda email przysłany przez automat. Mogą być np. pokazane szczegółowo różnice między starą a nową wersją artykułu.
  • Najlepsza opcja: za każdym razem kiedy zapisujemy jakiś artykuł na zapleczu, możemy być jeszcze dodatkowo pytani czy na pewno chcemy wysłać mail z tymi zmianami. Jeśli nie, wystarczy przełączyć dla danego artykułu opcję Powiadamiaj na Nie (jak na obrazku niżej).

Podsumowując, bardzo polecam dodatek, który działa i w wielu sytuacjach może się bardzo przydać.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SOLmedia w liczbach

  • ponad 200 zrealizowanych projektów internetowych
  • ponad 100 obsługiwanych domen
  • 10 lat doświadczenia w branży
  • współpracuje z nami ok. 10 specjalistów w swoich dziedzinach
Joomla template by ByJoomla.com