Gwarancja jakości

Najważniejsza dla nas jest Twoja satysfakcja z wykonanej strony.

Doradzimy Ci także w wyborze dodatkowych usług.

Przystępne ceny

Gwarantujemy jakość, a jednocześnie przystępną cenę. Stawki można negocjować :) I najważniejsze: dopóki strona nie spodoba Ci się w 100%, nie jesteś nam nic winien.

Doświadczenie

Mamy już ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu stron. Zaczynaliśmy od zwykłego HTMLa, teraz tworzymy strony w wielu zaawansowanych systemach. Znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie!

Łatwy kontakt

Masz dość informatyków, z którymi szybko urywa się kontakt? My odpowiadamy na maile i telefony. Gwarancja 24h, ale średni czas oczekiwania to 6h.

Miałem możliwość przetestować szablon 53848 od templatemonster, na potrzeby tworzenia strony dla kancelarii prawniczej w Warszawie.

Plusy:

Szablon jest atrakcyjny graficznie, ma ciekawą kolorystykę, tzn. oryginalny jest wybór rozbielonej czerwieni jako koloru głównego i jej zestawienie z trzema dodatkowymi kolorami na złamanym tle. Pomimo, że nie są używane typowe zestawienia błękit/biel/szarość czy inne czyste kolory, kolorystyka przekazuje wrażenie starannego profesjonalizmu, choć może być trochę za „miękka”, tzn. nie odpowiednia dla firm chcących uchodzić za agresywne.

Ciekawe jest oparcie struktury na dwóch pionowych kolumnach  zamiast na tradycyjnym górnym menu rozwijanym w dół.

 

Minusy:

Strona jest trochę trudno czytelna, tzn. nie jest łatwo wypełnić ją treścią w sposób klarownie przedstawiający firmę profesjonalną, opierając się na typowym przekazie „kim jesteśmy” (zespół i misja/historia) oraz „co robimy” (zakres praktyki i doświadczenie), uzupełnionym o dodatkowe informacje, jak publikacje, aktualności czy użyteczne linki. W szczególności, nie wiadomo, jak twórcy zaplanowali relację pomiędzy górnymi polami prawej kolumny górnego segmentu a drugim segmentem – moim zdaniem oba mogą służyć do tego samego, a skoro tak, nie wiadomo, jak uzasadnić ich odrębne istnienie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SOLmedia w liczbach

  • ponad 200 zrealizowanych projektów internetowych
  • ponad 100 obsługiwanych domen
  • 10 lat doświadczenia w branży
  • współpracuje z nami ok. 10 specjalistów w swoich dziedzinach
Joomla template by ByJoomla.com